Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

ERSETUR Turizm 2006 Yılından buyana sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başında ulaşım gelmektedir.

Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.

Firmamız 10 yıldır sektörde personel ve öğrenci taşımacılığı özel geziler vb. organizasyonları deneyimli personeli ve tecrübeli idari kadrosu ile teknolojik gelişmeleri ve sektörel yenilikleri takip edip uygulayarak hizmetini sürekli geliştirmiştir.

personel tasima hakkinda

ARAÇLARIMIZ

ERSETUR Turizm bünyesinde 10 - 18 kisilik araçlar en fazla 3(üç) yas, 18 - 27 kisilik araçlar 5(beş) yas, 27-46 kisilik araçlar 10 yas arasında kullanılmaktadır.

Sürekli olarak değişime ayak uydurmak adına yenilemekteyiz. Her marka aracı firmaların tercihine göre tedarik edilmektedir.

ERSETUR'un bünyesinde 20 öz mal olmak üzere 100 adet araç ile hizmet  vermektedir. Her an hizmette 5(beş) adet aracımız bulunmaktadır.

Servis araçlarımızın genel güzergahlarında 2 (iki) aracımız ve yetkili ulaştırma sorumlumuz bölgede araç kontrolü yapmaktadır.

TAŞIMA HİZMETLERİMİZ

  • Taşıdığımız her personel ise 80.000 TL'lik koltuk başı sigortamızdan faydalanmaktadır.
  • Özel günler (düğün, piknik, gezi, vb) için hizmet vermekle beraber VIP (hava alanı, otel vs.) hizmetleri vermekteyiz.
  • ERSETUR’un bayram, yılbaşı, cumhuriyet bayramı vs. özel günlerde her kişi ve bireyin katılabileceği geziler düzenlemektedir.
  • Tüm araçlarımız yolcularımızın güvenliği için GPRS sistemi ile online izlenmektedir.

ŞİRKET YÖNETİMİ ve TARİHÇESİ

SEZAİ GÜRSES
SEZAİ GÜRSES

Şirket Kurucusu

Ersetur 2006 yılında Sezai GÜRSES tarafından kurulmuştur. ERSETUR 1,000,000(BirMilyon) TL öz sermayeye sahip limited şirkettir. Kurulduğundan bu yana her sene büyüyerek yoluna devam eden ERSETUR, her sene hem sermayesini hem de öz araç sayısını artırmaktadır. 2019 yılı itibariyle 120'de fazla öz araca sahip olan ERSETUR, 300,000'den fazla kişiyi güvenle taşımış olmanın gururunu taşımaktadır. ERSETUR 20'den fazlası Türkiye'de faaliyet gösteren ULUSLARARASI kuruluş olmak üzere, yüzlerce irili ufaklı kuruluş, okul ve resmi kurumların personel ve öğrenci taşımacılığını üstlenmiştir.

Yıllar içinde faaliyet alanını genişleten ERSETUR sadece personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı ile yetinmeyip, sigortacılık ve filo kiralama alanında da hizmet vermektedir. Konut, araç, hayat sigoratası, tarfik sigortası ve araç kaskolama ve diğer sigortacılık hizmetlerini de yüksek müşteri memnuniyeti ile yerine getirmektedir. ERSETUR her zaman müşteri memnuniyetine ve bu memnuniyeti sağlayacak personel gelişimine büyük önem vermiş ve kazanımlarının bir kısmını da sürekli olarak personel eğitimi ve gelişimi için ayırmaktadır. Uzman personeli her zaman en hızlı ve yaratıcı şekilde müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ayrıca her sene yenilenen araçları, deneyimli ve saygılı şoförleri ile hem güvenle hem de konfor içinde seyahat etmenin ayrıcalığını sağlamaktadır.

Kurumsal müşterilerimizle ilişilerimiz sadece iş alınana kadar değil sonrasında da devam etmektedir. ERSETUR olarak sürekli şirket içi denetimlerimiz ile hem araç ve trafik emniyetinin sürekli sağlanmasına önem vermekte hem de sonradan oluşabilecek müşteri isteklerine proaktif bir şekilde yaklaşarak daha ihtiyaç henüz doğmadan cevap verme gayreti içinde çalışmaktayız.

ERSETUR müşteri memnuniyetini ve personel gelişimi ön planda tutarak, müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir.

İşiniz Hakkında Teklif İsteyin veya İletişime Geçin

Personel taşımacılığı veya öğrenci taşımacılığına mı ihtiyacınız var? Şirketiniz filo/araç mı kiralamak istiyorsunuz? Ya da herhangi bir özel gününüz veya gezi için araç mı lazım? Ya da iş arayan bir şoför adayı mısınız? Bizi arayın yada form üzerinden iletişme geçin.

TEKLİF İSTE / İLETİŞİM