Personel Taşımacılığı

 • Personel Taşımacılığı

  Personel Taşımacılığı

  Personel Taşımacılığı

  Personel taşımacılığı bir firmanın personelinin memnuniyeti atacağı ve attığı en önemli adımdır. ERSETUR olarak 2006’dan bu yana yüzlerce firmanın ve kuruluşun personel taşımacılığını özenle ve konforla yerine getirmekteyiz. ERSETUR deneyimli ekibi ile hızlı, dakik ve sorumludur. ERSETUR zamanınızın değerini iyi hatırlıyor. Bu yüzden her gün binlerce kişiyi zamanında çalışmaya ve eve götürüyoruz. Her geçen gün çözüm alternatifi olarak artan ve özellikle de ERSETUR’a ait olan rotalarda artan trafik, çalışanlarınız için daha az zaman harcayacak şekilde trafik oluşturmayı hedefliyor.

  Güvenlik Standartları
  ERSETUR, tüm sürücüler için en az 5 yıl sürücü ve psikoteknik sertifikasına sahip olmalıdır. Bu standart, değerli müşterilerimizin zenginliğini ve güvenilirliğini hedeflemektedir. Araçlarımızın periyodik bakımı için düzenli servis olarak yetkili servise, personelinizi taşıdık, sorunsuz bir sürüş sağlar. ERSETUR filosunun tüm araçlarının araba sigortası vardır ve tüm yolcularımız her türlü kazaya karşı Özel Koltuk sigortası ile sigortalanmaktadır.

  Güçlü Filo
  ERSETUR, her zaman farklı ihtiyaçlarınız için farklı çözümler sunabilir. Ancak, 120’nin üzerinde araç, taşeronlar ile birlikte binlerce araç var. Geniş araç filomuzda kişisel hizmet ihtiyaçlarınız için istediğiniz marka, model ve araç tipini bulacaksınız. ERSETUR ailesi sizler için, yönetimden servis yöneticilerine, teknik ekipten sürücülere kadar, siz değerli üyelerimizin işlerinin huzuru ve güvenliğini sağlamak için sizin için çalışır. Bunun en büyük göstergesi 24 saatlik yollarda araçlarımız.

  Düzenli Eğitim
  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini aşan hizmetler vermek için, tahsilat noktamız şirket merkezindedir; Yöneticilerimize, servis yöneticilerimize ve sürücülerine sürücülerinden, onları alan müşterilere seminerler veriyoruz.

  Sorun Çözme Masası
  Servis şirketimiz ve sürücülerimiz en gelişmiş iletişim teknolojisi seçenekleriyle donatılmıştır ve gerektiğinde merkez ofisimizdeki ameliyat masasına hemen ileterek gerekli koordinasyonu sağlayarak her türlü sorunu yerinde ve anında çözebilir. ERSETUR olarak, yılların verdiği tecrübe ile yolcu taşımacılığında en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Yolcu taşımacılığı ciddi bir iştir ve çok fazla sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak, hizmetlerimizin güvenliğine büyük önem veriyoruz.

  Yolcu taşımacılığında hızlı bir şekilde lider olarak gelişen ERSETUR, uzman kadrosu ile her detayı en detaylı detay ve detaylarla planlayarak yüksek kaliteli yolcu taşımacılığı sağlar, çünkü bu şirket için yol gösterici bir ilkedir. rahat bir iş yeri. Zengin araç filomuzla her marka, model araç ve aracı ihtiyaçlarınız doğrultusunda tedarik edebiliriz. İhtiyaçlarınıza göre alternatif çözümler üreterek size en uygun hizmeti sunuyoruz. Ek olarak, ISO standartlarının gerektirdiği tüm koşulları sağlayan araçlar ile kaliteye ve güvenilirliğe odaklanan konforlu bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca sürekli kontrol ve öğrenme prensibini dikkate alarak itici güçleri de göz önünde bulunduruyoruz.

  Temizlik, dikkat, güvenlik, dakik taşıma ve düşük fiyatlar hizmet anlayışımızda en önemli ilkelerimiz arasındadır. Bundan daha önemlisi, en iyi alışveriş memnuniyeti önceliklerimizden biridir.

  Kamu ve özel kuruluşlar, taşımacılık standartlarının belirlediği kurallara uygun olarak sunduğumuz hizmet doğrultusunda.

  Personel taşıma hizmetleri
  2006 yılında personel ve öğrenci taşımacılığı alanındaki hizmet anlayışımızı sürdürdüğümüzü duyurmaktan gurur duyuyoruz. İşimizi güvenilir olma sorumluluğu ile yapıyoruz. İki yüzden fazla araçtan oluşan uygar filomuz, deneyimli kadromuz ve ölçülebilir kalite standartlarımız, işletme liderlerinin tercihleri ​​ile değerlenmektedir. Genel Müdürlüğümüz Gebze’de bulunmaktadır. Hem genel merkezde hem de İstanbul’da ofisimiz var, Türkiye çeşitliliğimizi gösterme yerimizde yer alıyor ve arabadan otobüse uzanan alan sizlere hizmet vermeye hazır. Teknolojik ve sistematik imzamızla sektörde lideriz ve özellikle personel / personel taşımacılığı için her tür taşıma gereksinimini ele alıyoruz. Çalışanlarımızın düzenli olarak evlerine ve işlerine taşınmasını sağlamak için kendimizi taahhüt ediyoruz.

  10-14–16–27 ve 45 koltuk kapasiteli vasıtalarımızda kaza sigortası, özel tıbbi çantalar ve klimalar mevcut olup, ulaşım personelimiz psikoteknik testlere tabi tutulmaktadır. Tüm sürücülerimizin şirket kurallarına uygun olarak giyilmesi ve her gün kendilerine özen gösterilmesi, kaliteli hizmet anlayışımızın önemli bir unsurudur. Şoförümüz;

  »İşveren memnuniyetine öncelik verir.
  »Kibar, arkadaş canlısı ve hatta personel ya da taşıdığı çalışanla ilgili olarak bile kibar.
  »İleri sürüş teknikleri, ilk yardım ve acil müdahale eğitimi aldı. İnsan hayatının önemini kabul eder.
  »Yolun kurallarına uyar.
  »Şirketimiz tarafından verilen seminer ve eğitim programlarına katılmaktadır.

  Servis personeli
  Otomobillerimiz marka ve model standartlarına uygundur ve donanımlı, konforlu ve klimalıdır. Araçların periyodik bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Araçların iç ve dış temizliği düzenli olarak yapılmaktadır ve bakım için uygundur. Otomobillerde ilk yardım çantası, yangın söndürme cihazı ve nakliye standartları mevcuttur. Araç muayene ve sigorta poliçeleri vardır. Araç kapıları, personelin rahatı ve güvenliği açısından sürücü tarafından otomatik olarak kontrol edilir.

  Yasa ve yönetmeliklere uygunluk
  Personel servis taşımacılığı hizmetindeki en önemli konulardan biri yasal yükümlülüklere uymaktır. Kanun ve yönetmeliklerdeki güncel değişiklikler, işletme birimi ve idari işler tarafından sürekli izlenir ve ilgili yasal düzenlemelerin gerektirdiği tüm tedbirler alınır ve tedarikçilerimiz ve şirket sürücülerimiz bu değişiklikler hakkında bilgilendirilir.

  Araçlarda zorunlu olması gereken belge ve teçhizat;
  »Araba lisansı, Yol sigortası
  »Koltuk sigortası
  »Muayene
  »Egzoz emisyon ölçümü belgesi
  »Yol sertifikası
  »Yolcu Adı Listesi
  “Acil durum planı
  »İlk Yardım Çantası
  »Araba (Seyahat Seti)
  »Yangın teçhizatı (Arabaya uygun)

  HIZLI VE ZAMANINDA
  HİZMET ŞARTLARI
  Aynı şekilde, İstanbul’da, şehirdeki şirketlerin en önemli sorunu zaman kaybıdır. ERSETUR, şirketin zamanında ve rahat taşıma hizmetleri sunmasını ve günlük trafik üzerinde en az düzeyde etki etmesini sağlar. Serviste çalışırken zamanın en değerli değerinin farkında olan ERSETUR, zamanı sizin avantajınıza dönüştürüyor.

  Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamak için hizmetlerimizi sık sık ve sürekli izliyor ve denetliyoruz. En son modern filo ve eğitimli personeli kullanarak size öncelikli taşıma anlayışımızı sunmaktan gurur ve gurur duyuyoruz.

  Bizim hikayemiz
  ERSETUR bu sektörde 2006’dan beri çalışmaktadır. Zamanın kalite ve doğrulukla kullanılması, birçok kurumun ilgilendiği en önemli sorunlardan biridir. Özellikle, nakliye performansı arttırmaya başlamıştır. Halen, personel taşımacılığı alanındaki en büyük şirket sıkıntısı zaman kaybıdır. Gelişmiş dünyada yapılan çalışmalar, çalışma süresine verimlilik açısından dönmenin önemine dikkat çekiyor. 10 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren şirketimiz, çalışanlara ve öğrencilere özel geziler vb. Düzenlemektedir. Tecrübeli kadrosu ve deneyimli yönetim kadrosu sayesinde, teknolojik gelişmeleri ve sektör yeniliklerini takip edip uygulayarak hizmetlerini sürekli geliştirmektedir.
  ERSETUR 10 – 18 araç anlamına gelir, 3 (üç) yıl çoğunluğu, 18 – 27 araç 5 (beş) yıl, 27-46 araç 10 yaşında kullanılır.
  Değişikliklere ayak uydurmak için sürekli güncellenir. Her marka takım şirketlerinin tercihlerine göre teslim edilir.
  ERSETUR’un kendi kapasitesine göre 120 aracı var. Her servis anı için 5 (beş) aracımız var.
  İki (2) araç ve bölgedeki resmi araçlarımızın genel rotalarındaki yetkili taşıyıcılarımız araçları izlemektedir.
  Taşıdığımız her kişi 80.000 TL’lik koltuk sigorta fonumuzu kullanıyor.
  Özel günler (düğünler, piknikler, seyahatler vb.) İçin hizmetler sağlıyoruz ve VIP hizmetler veriyoruz (hava alanı, otel, vb.). Tatil ERSETUR, Yılbaşı, Cumhuriyet Bayramı vb. Özel günlerde her kişi ve kişi için geziler düzenler. Tüm araçlarımız, yolcularımızın güvenliği için GPRS sistemi kullanılarak canlı olarak izlenmektedir.

  ERSETUR olarak personel taşımacılığı Gebze, Kocaeli ve İstanbul’da hizmet sağlamaktan sorumluyuz. Şirketimizde çalışan tüm sürücüleri standartlara göre belirleriz. Sunduğumuz hizmetlerde bir fark yaratmak temel hedeflerimizden biridir. ERSETUR ‘un sürücünün servis anlayışı benimsememiz için çok önemlidir. Yıllardır Kocaeli ve İstanbul’un önde gelen kurumlarına personel hizmeti alanında hizmet vermekteyiz ve geleceğe daha cesur adımlar atmamız için bizi teşvik ediyoruz.

  Mesleğimizdeki en önemli konu can güvenliğidir. Bu sorumluluk duygusuna dayanarak, yaşamlarını bize emanet edenlere en güvenilir araç ve sürücülere hizmet etmek temel görevimizdir. Personel taşımacılığı ilkesi, personelin zamanında çalışmasını sağlamak ve işi zamanında evlerine teslim etmektir. Bir iş günü boyunca çalışmak, çağın gerektirdiği konforu bir seyahate çıkarak eve güvenli bir şekilde ulaşma işimizin en önemli parçasıdır.

  Personelimizin her biri 80.000 TL koltuk başı sigortası kullanmaktadır. Tüm araçlarımız, yolcularımızın güvenliği için GPRS sistemi ile online olarak izlenmektedir.

  Comments are closed.