Personel Taşımacılığı

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

personel taşımacılığı taşımaERSETUR olarak başta Gebze olmak üzere Kocaeli ve İstanbul 'da personel servisi hizmeti veren, sorumluluk sahibi bir firmayız. Firmamızda çalışan tüm sürücülerimizi belirli standartlara göre belirleriz. Sunduğumuz hizmetlerde fark yaratmak öncelikli hedeflerimizdendir. Sürücünün ERSETUR 'un hizmet anlayışını benimsemesi bizim için çok önemlidir. Yıllardır personel servisi alanında Kocaeli ve  İstanbul’un önde gelen kurumlarına hizmet verirken kazandığımız tecrübeler,geleceğe daha cesur adımlar atmamızı sağlamakta ve bizleri mutlu etmektedir.

Mesleğimizdeki en önemli husus can güvenliğidir. Bu sorumluluk duygusundan yola çıkarak, canlarını bize emanet edenlere en güvenilir araçlarla ve sürücülerimizle hizmet vermek en temel görevimizdir.                                        
Personel taşımacılığında ilkemiz tam zamanında personeli işe yetiştirmek iş çıkışı ise evlerine zamanında ulaştırmaktır. Bir iş günü boyunca çalışan insanları çağın gerektirdiği konforda seyahat ettirerek evlerine güvenli bir şekilde teslim etmek işimizin en önemli parçasıdır.

Taşıdığımız her personel ise 80.000 TL'lik koltuk başı sigortamızdan faydalanmaktadır.

Tüm araçlarımız yolcularımızın güvenliği için GPRS sistemi ile online izlenmektedir.