Sigorta

SİGORTA

taşıt konut sigortaERSETUR Sigorta Aracılık Hizmetleri. 

Oturduğunuz ev, çalıştığınız iş yeri, kullandığınız araba, tüm eşyalarınız... Bunlardan daha önemlisi; sağlığınız, sevdikleriniz, aileniz, çocuklarınızın geleceği... Herhangi birini riske atmak istemezsiniz, değil mi? İşte ERSETUR Sigorta bunun için var. En küçük poliçeden en kapsamlı pakete kadar tüm sigortacılık çözümlerinde  ERSETUR kalitesiyle hizmet veriyoruz.

ERSETUR Sigorta; yaptığı teknolojik yatırımlar, kaliteli uzman personeli ve yeni kurduğu operasyon merkezi ile bir tek şeyi amaçladı: Müşterilerini daha iyi anlamak. Bu amaçla, sigortacılık hizmetlerine müşterilerinin gözünden bakan yaklaşımı ortaya koydu. Artık ERSETUR Sigorta ile müşterileri 'zarara uğrayan', 'zararı karşılayan' karşı taraflar değil, riskleri ve çözümleri birlikte paylaşan aynı taraflar. Bu yaklaşımla bir an önce tanışın. Düşüncelerinizin ERSETUR Sigorta' da hayat bulduğunu siz de fark edeceksiniz.

Tüm araçlarımız yolcularımızın güvenliği için GPRS sistemi ile online izlenmektedir.

SİGORTACILIK HİZMETLERİMİZ

  • Konutunuz, binanız ve eşyalarınız için Ev Sigortası

  • İşyeriniz için İşyeri Paket Sigortası

  • Aracınızın uğrayacağı hasarlara karşı eksiksiz güvence olan Kasko Paket Sigortası

  • Sağlığınız için Türkiye'nin en çağdaş hastanelerinde geçerli olan Limitsiz/Optimum Sağlık Sigortası

  • Her türlü sigorta ihtiyacınızda tüm riskleri sizin adınıza tam ve doğru tanımlayarak, sizin için en uygun en doğru çözümleri üretiyor ve hasarlarınızı tam ve zamanında ödüyoruz.